Doručenie zdarma pre všetky objednávky nad 60€
Argao logo
Novinky
Kategórie
Kontakt
0
0.00  0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

Prázdne steny? Žiadny problém

Prázdne steny u vás doma dokážu veľmi jednoducho pokaziť celkový dojem z interéru. Veľké prázdne priestory pôsobia neosobne, neútulne a navyše môžu prispievať aj k vytváraniu ozvien, čo určite nikomu na komforte nepridá. Našťastie, nástenné dekorácie jednoducho oživia nudnú stenu. Nie je vôbec náročné a to ani na čas a ani pre vašu peňaženku. Pozrite si zopár trikov, ako jednoducho spraviť zo stien váš obľúbený prvok v miestnosti

Police

Police sú skvelým a efektívnym spôsobom, ako premeniť prázdnu stenu na dekoratívny prvok. Na police môžete umiestniť rôzne predmety, ako sú fotografie, umelecké diela, vázy a rastliny, aby ste vytvorili úžasnú koláž. Vyberte si police rôznych veľkostí, štýlov a farieb, aby ste vytvorili pútavý vzhľad, ktorý oživí vašu stenu. Doporučujeme však vyberať police z rovnakého materiálu a s rovnakým vzhľadom, aby ste nechtiac nevytvorili u vás doma prílišný chaos

Drevená Polička na obrazy Moebe Argao

Zrkadlá

Oválne kovové nástenné zrkadlo

Jednoduchým spôsobom ako opticky zväčšiť malú miestnosť je zrkadlo. Umiestnite veľké zrkadlo (napr. naše oválne zrkadlo značky MOEBE) na nápadné miesto na stene, aby sa stalo ústredným bodom miestnosti. Na stenu môžete tiež zavesiť aj skupinu niekoľkých menších zrkadiel pre moderný, eklektický vzhľad. Kombinujte zrkadlo s obrazmi pre dodanie textúry.

Galéria

Vyberte si rámy rôznych veľkostí, štýlov a farieb, aby ste vytvorili pútavý vzhľad, ktorý oživí vašu stenu. Galérie sú obľúbeným spôsobom, ako predviesť umelecké diela, fotografie a iné cenné predmety a spomienky. Namiesto vytvárania náhodnej koláže sa snažte usporiadať kúsky do vyváženého, harmonického rozloženia. Zvážte zahrnutie rôznych veľkostí a tvarov a nebojte sa kombinovať farby a textúry. Vďaka našim priehľadným rámom teraz nemusíte do obrazov dávať iba fotografie a plagáty, využite vaśu kreativitu naplno a zarámujte si obľúbené rastliny, kvety či sušené plody.

Drevená Polička na obrazy Moebe Argao

Štipec

Drevený štipec dub

ak chcete zaujať vaších hostí, využite nás originálny štipec, ktorý sa dá jednoducho zavesiť na stenu, a ktorý môžete jednoducho obmieňať a tým vytvárať stále nový vzhľad. Jednoducho vám pripomenie všetky vaše príjemné spomienky.

Keď všetko ostatné zlyhá, nemôžete urobiť chybu s novým náterom alebo zábavnou vzorovanou tapetou. Vyberte si farbu, ktorá dopĺňa ostatné prvky v miestnosti, ako je nábytok a zariadenie. Ak sa cítite odvážne, skúste odvážnu stenu s výraznou farbou alebo vzrušujúcim vzorom.

Dekorácia prázdnej steny môže byť zábavným a kreatívnym spôsobom, ako dodať vášmu domovu osobitosť a kúsok z vaśej osobnosti. Či už si vyberiete jednoduchý monochromatický vzhľad alebo výrazný a farebný look, dekorácie a doplnky do obývačky, spálne či pracovne z nášho obchodu vám určite pomôžu vytvoriť jedinečný a pútavý prvok.

Váš tím Argao

Prihláste sa a získajte ako prví informácie o novinkách či zľavách 

Submit Button
globe icon
cartcrossmenuchevron-down