Doručenie zdarma pre všetky objednávky nad 60€
Argao logo
Novinky
Kategórie
Kontakt
0
0.00  0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

Originálne vianočné ozdoby na váš stromček

Tak ako každý rok, aj tieto Vianoce si pre vás naši priatelia v dánskom dizajnovom štúdiu MOEBE pripravili špeciálnu vianočnú hviezdu, ktorú si môžete vytlačiť a zložiť sami doma. Tieto papierové hviezdy sú počas zimných mesiacov tradičnými dekoráciami v oknách dánskych domovov. Každý rok sa dizajnéri zo štúdia so sídlom v Kodani podujmú vytvoriť papierovú hviezdu, ktorá sa dá vyskladať z jedného kusu papiera. Máme šťastie, že tento rok nie je výnimkou a krásna dekorácia je na svete! Je to veľmi jednoduché a všetko čo budete potrebovať je kus papiera, tlačiareň a nožnice.

Jednoducho si stiahnite priloženú šablonu, vytlačte ju na papier vami preferovanej farby a buďte kreatívni! Či už sa pustíte do výroby sami alebo ju využijete ako príležitosť tráviť spoločný čas s vašimi blízkymi, tieto jedinečné vianočné dekorácie vám urobia dvojnásobnú radosť, pretože si ich vytvoríte vlastnoručne a ešte sa popritom aj zabavíte.

kreatívne vianočné ozdoby

Fantázii sa medze nekladú a vytlačením hviezdy na papiere rôznej farby vytvoríte jedinečnú kombináciu presne pre váš domov. Jednoducho si stiahnite presný postup, ktorý má len tri jednoduché kroky.

  1. Vytlačte predlohu na vami preferovaný papier a následne vystrihnite všetky hviezdičky podľa čiernych čiar (nezabudnite na čiary vo vnútri hviezdy).
  2. Vsuňte každý prúžok do prúžku oproti.
  3. Pokračujte, až kým hviezda nie je hotová.
kreatívne vianočné dekorácie
originálne vianočné ozdoby moebe

Dizajnéri z Moebe sú naozaj veľmi šikovní, všetky produkty od tejto dánskej značky v našom obchode si môžete prezieť tu:

Tím Argao Vám praje veľa zábavy a štastne prežité vianočné sviatky v kruhu vašich blízkych.

Ak sa vám originálna dekorácia zapáčila, doplňte ju aj hviezdičkami z minulých rokov, ktoré nájdete nižšie.

Vianočná dekorácia z roku 2022:

Vianočná dekorácia z roku 2021:

Prihláste sa a získajte ako prví informácie o novinkách či zľavách 

Submit Button
globe icon
cartcrossmenuchevron-down