Doručenie zdarma pre všetky objednávky nad 60€
Argao logo
Novinky
Kategórie
Kontakt
0
0.00  0 položiek

Žiadne produkty v košíku.

O nás

Domov je pre väčšinu ľudí to najdôležitejšie miesto. Trávime v ňom veľkú časť našich životov, môžeme tu byť skutočne sami sebou, ale aj realizovať svoje nápady a idey o funkčnosti a jednoduchosti. Domov nám ponúka bezpečný prístav po náročnom dni aj ochranu pred nepriaznivým počasím vonku. Je odrazom našich životov a hovorí o našej povahe, záľubách a osobnosti.
okrúhly sklenený konferenčný stolík Moebe
Stále viac si uvedomujeme aké dôležité je prostredie okolo nás a ako vplýva na náš každodenný život, náladu či celkové nastavenie. Predovšetkým v uplynulých rokoch, keď sme museli väčšinu času tráviť v interiéri, rástli nároky na prostredie v ktorom žijeme a pracujeme. To ovplyvnilo aj vnímanie našich domovov a kancelárií a zvýšený dopyt po kvalitnejších riešeniach interiérového nábytku a materiáloch, vďaka ktorým sa cítime príjemnejšie a minimalistickejšie.
V Argao vám prinášame kvalitný interiérový nábytok a moderné doplnky a dekorácie, ktorých dizajn je overený časom, ale aj produkty od súčasných dizajnérov spĺňajúce náročné požiadavky na kvalitu, nadčasovosť a minimalizmus. V našej ponuke nájdete starostlivo vybrané produkty od renomovaných značiek, vyrobené z kvalitných a odolných materiálov, aby vám mohli slúžiť naozaj veľmi dlhú dobu. Vďaka tomu je pre vás jednoduché kombinovať naše produkty s tými, ktoré už doma máte, a tak ozvláštniť, spríjemniť alebo oživiť váš byt, dom či akýkoľvek iný priestor.
Našou filozofiou je minimalizmus, ktorý si postupne získava čoraz viac fanúšikov vďaka svojej jednoduchosti, ľahkej kombinovateľnosti, vzdušnosti či schopnosti zbytočne sa nezaťažovať nadbytočnými vecami, ale sústrediť sa len na to najnevyhnutnejšie. To zároveň umožní jednotlivým kusom interiérového nábytku, doplnkom a dekoráciám lepšie v priestore vyniknúť, ale aj ušetrí čas strávený upratovaním. Naše produkty sa ihneď stanú stredobodom pozornosti a určite zaujmú aj každého, kto vás navštívi.
Vstúpte s nami do sveta škandinávskeho, minimalistického dizajnu a doprajte svojmu domovu kvalitné kúsky, ktoré ho obohatia o nový rozmer a zároveň vám spríjemnia čas strávený doma.
Váš tím Argao
Prezrite si našu ponuku
logo meraki kozmetikalogo schneid studio argaologo &klevering amsterdam argaologo noo.ma argaoHkliving logo argaologo house doctor argaooyoy design logo argaokarlsson logo

Prihláste sa a získajte ako prví informácie o novinkách či zľavách 

Submit Button
globe icon
cartcrossmenuchevron-down